One Time Login Link (1.0.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Overview
da: Overblik

en: 1 hour
da: 1 time

en: Unknown
da: Ukendt

en: Created
da: Oprettet

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Expires
da: Udløber

en: Authentication
da: Godkendelse

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 12 hours
da: 12 timer
