One Time Login Link (1.0.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Overview
et: Ülevaade

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: Authentication
et: Autentimine

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Hash
et: Räsi
