One Time Login Link (1.0.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1
