One Time Login Link (1.0.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Created
fi: Luotu

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: 1 minute
fi: 1 minuutti
