One Time Login Link (1.0.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Created
fr: Créé

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Expires
fr: Expire

en: Authentication
fr: Authentification

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: 30 seconds
fr: 30 secondes

en: Hash
fr: Hachage
