One Time Login Link (1.0.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Authentication
gl: Autenticación

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 12 hours
gl: 12 horas
