One Time Login Link (1.0.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Overview
he: סקירה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Authentication
he: הזדהות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 minute
he: דקה אחת
