One Time Login Link (1.0.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Overview
hr: Pregled

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Expires
hr: Ističe

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta
