One Time Login Link (1.0.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Created
hu: Létrehozva

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Expires
hu: Lejár

en: Email: @email
hu: E-mail: @email

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 12 hours
hu: 12 óra
