One Time Login Link (1.0.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Overview
ja: 概観

en: Unknown
ja: 不明

en: Created
ja: 作成

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Authentication
ja: 認証

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 minute
ja: 1分

en: 12 hours
ja: 12時間

en: Hash
ja: ハッシュ
