One Time Login Link (1.0.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte
