One Time Login Link (1.0.4) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Overview
no: Oversikt

en: 1 hour
no: 1 time

en: Unknown
no: Ukjent

en: Created
no: Opprettet

en: IP Address
no: IP-adresse

en: Expires
no: Utløper

en: Authentication
no: Autentisering

en: 5 minutes
no: 5 minutter

en: 10 minutes
no: 10 minutter

en: 1 minute
no: 1 minutt

en: 12 hours
no: 12 timer
