One Time Login Link (1.0.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Created
nl: Aangemaakt

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Expires
nl: Vervalt

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 1 minute
nl: 1 minuut
