One Time Login Link (1.0.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Overview
pl: Przegląd

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Expires
pl: Wygasa

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: Hash
pl: Hasz
