One Time Login Link (1.0.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Overview
pt: Vista global

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Created
pt: Criado

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Expires
pt: Expira

en: Authentication
pt: Autenticação

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 minute
pt: 1 minuto
