One Time Login Link (1.0.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Overview
ru: Обзор

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Expires
ru: Истекает

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: Hash
ru: Хэш
