One Time Login Link (1.0.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Overview
sv: Översikt

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Unknown
sv: Okänd

en: Created
sv: Skapad

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Authentication
sv: Autentisering

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 12 hours
sv: 12 timmar
