One Time Login Link (1.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Overview
te: అవలోకనం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Unknown
te: తెలియని

en: Created
te: సృష్టితం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం
