One Time Login Link (1.0.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Overview
th: ภาพรวม

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: 1 minute
th: 1 นาที
