One Time Login Link (1.0.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Created
tr: Oluşturulma

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Hash
tr: Karma
