One Time Login Link (1.0.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Overview
vi: Tổng quan

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Email: @email
vi: Thư điện tử: @email

en: Authentication
vi: Xác thực

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 30 seconds
vi: 30 giây

en: Hash
vi: Mã hóa băm
