One Time Login Link (1.0.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: الإنشاء

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Authentication
ar: المصادقة

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة
