One Time Login Link (1.0.6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə
