One Time Login Link (1.0.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Authentication
bg: Удостоверяване
