One Time Login Link (1.0.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
