One Time Login Link (1.0.6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Expires
ca: Expira

en: Email: @email
ca: Correu electrònic: @email

en: Authentication
ca: Autenticació

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut
