One Time Login Link (1.0.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Expires
cs: Expiruje

en: Authentication
cs: Ověření

en: 1 minute
cs: 1 minuta
