One Time Login Link (1.0.6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Expires
el: Λήγει

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Hash
el: Κατακερματισμός
