One Time Login Link (1.0.6) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Overview
es: Vista general

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Unknown
es: Desconocido

en: Created
es: Creado

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Expires
es: Expira

en: Authentication
es: Autentificación

en: 5 minutes
es: 5 minutos

en: 10 minutes
es: 10 minutos

en: 6 hours
es: 6 horas

en: 1 minute
es: 1 minuto

en: 12 hours
es: 12 horas
