One Time Login Link (1.0.6) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Created
fa: ایجاد شده

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه
