One Time Login Link (1.0.6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Created
hi: निर्मित

en: IP Address
hi: IP पता

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: Hash
hi: हैश
