One Time Login Link (1.0.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: IP Address
hy: IP հասցե
