One Time Login Link (1.0.6) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Overview
id: Sekilas

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Created
id: Dibuat

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Authentication
id: Autentikasi

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 1 minute
id: 1 menit
