One Time Login Link (1.0.6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Overview
it: Panoramica

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Created
it: Creato

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Authentication
it: Autenticazione

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto
