One Time Login Link (1.0.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған
