One Time Login Link (1.0.6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು
