One Time Login Link (1.0.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: 1 minute
lt: 1 minutė
