One Time Login Link (1.0.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Authentication
ps: تصدیق

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه
