One Time Login Link (1.0.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Expires
ro: Expiră la

en: Authentication
ro: Autentificare

en: 1 minute
ro: 1 minut
