One Time Login Link (1.0.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Created
sk: Vytvorené

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Expires
sk: Vyprší

en: Authentication
sk: Overenie

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 minute
sk: 1 minúta
