One Time Login Link (1.0.6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Overview
uk: Огляд

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Created
uk: Створено

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: Copy failed.
uk: Копіювання не вдалося.

en: Hash
uk: Геш
