One Time Login Link (1.0.6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Overview
af: Oorsig

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep
