One Time Login Link (1.0.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: 1 minute
be: 1 хвіліна
