One Time Login Link (1.0.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP
