One Time Login Link (1.0.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Expires
is: Fyrnist

en: 1 minute
is: 1 mínúta
