One Time Login Link (1.0.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: Sekilas

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: 1 minute
jv: 1 menit
