One Time Login Link (1.0.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
