One Time Login Link (1.0.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
