One Time Login Link (1.0.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
