One Time Login Link (1.0.6) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Created
ms: Diciptakan

en: IP Address
ms: Alamat IP
